PKS Unitas
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
Święto mini siatkówki w Legbądzie
czwartek, 25 maja 2017 16:36

Uczniowski Klub Sportowy „Borowi” Legbąd oraz

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Legbądzie

była organizatorem II Gminnego Turnieju Mini Siatkówki w Legbądzie.


W turnieju wzięło udział ponad 50 zawodniczek i zawodników z gminy Tuchola.

Współzawodnictwo siatkarskie rozgrywane było w dwóch kategoriach: single i dwójki.

Poniżej przedstawiamy klasyfikację końcową turnieju:


Single klasa I:

  • I m-ce –Zuzanna Jaszkowska (Tuchola)
  • II m-ce –Julia Iwicka (Tuchola)
  • III m-ce – Aleksandra Borowicka (Legbąd)
  • IV m-ce Aleksandra Długowska (Legbąd)

Single klasa II:

  • I m-ce – Agata Pipowska (Tuchola)
  • II m-ce – Oliwia Kaźmierczak (Tuchola)
  • III m-ce – Monika Murawska (Legbąd)
  • IV m-ce – Natalia Bartczak (Legbąd)

Dwójki klasa III:

  • I m-ce – Pola Bolińska, Nadia Steinke (Tuchola)
  • II m-ce – Wiktoria Cegielska, Eliza Lepak (Legbąd)
  • III m-ce – Jan Lepak, Maciej Lepak (Legbąd)
  • IV m-ce – Wiktoria Gwizdała (Legbąd)

Dwójki klasa IV:

  • I m-ce – Marta Lenartowicz, Paulina Budzich (Tuchola)
  • II m-ce – Martyna Orzechowska, Marika Walczak (Tuchola)
  • III m-ce – Julia Sikorska, Anna Cholewińska (Tuchola)
  • IV m-ce – Jesika Osowska, Daria Pałubicka (Legbąd)

Dwójki klasa V:

  • I m-ce – Klaudiusz Drążek, Szymon Kiełpiński (Legbąd)
  • II m-ce – Wiktoria Żygowska, Lena Piotrowska (Tuchola)
  • III m-ce – Nikola Szamocka, Patrycja Januszewska (Tuchola)
  • IV m-ce – Malwina Urbańska, Anna Krenska (Legbąd)

Dwójki klasa VI:

  • I m-ce – Nikola Polaszek, Klaudia Hoppe (Tuchola)
  • II m-ce – Aleksandra Galinska, Dominika Hoffmann (Legbąd)
  • III m-ce – Kacper Glazer, Dominik Lepak (Legbąd)


Na zakończenie turnieju opiekunowie turnieju Karolina Redlarska i Dariusz Krygowski

wyróżnili najbardziej wszechstronnych zawodników w dwóch kategoriach:


Klasy I-III:

  • Pola Bolińska, Wiktoria Cegielska

Klasy IV-VI:

  • Marta Lenartowicz, Szymon Kiełpiński


Turniej odbył się w ramach całorocznej działalności Klubu, impreza dofinansowana ze środków gminy Tuchola.

alt
 
Kinder+Sport
niedziela, 30 kwietnia 2017 15:00

Mamy medal Mistrzostw Województwa w mini siatkówce w kategorii dwójek!

Marta Lenartowicz, Paulina Budzich oraz Julia Sikorska zajęły 3 miejsce

w Finale Wojewódzkim Turnieju Kinder+ Sport!

Gratulujemy zawodniczkom oraz trenerowi! Jesteście wielkie!


alt

alt

 
Pamiętny dzień!
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 10:00

Pamiętny dzień 10.04.2017... Śp. Ojciec Józef Joniec - założyciel Parafiady. Pamiętamy!

alt

alt

Poprawiony: czwartek, 25 maja 2017 16:34
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 38

Nasi goście

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości